Změny v roce 2022

03.12.2021

Vážení a milí přátelé a pacienti , s blížícím se novým rokem 2022 chystáme řadu změn .Předně bychom Vám chtěli poděkovat za důvěru se kterou se na naše ordinace obracíte a budeme rádi když to tak zůstane i nadále a my se vynasnažíme abychom Vás nezklamali. Chceme naši péči dále rozšířit a zkvalitnit. K těmto krokům nás vede snaha Vám pacientům zajistit co nejlepší a současně dostupnou péči.

Již od prosince tohoto roku dojde ke změně vlastnické a organizační struktury naší společnosti a následně také změně názvu z Chirurgie JH na Axis Medical JH. Pro Vás by se tyto změny měly časem projevit ve zlepšení prostředí a vybavenosti našich ambulancí , rozšíření spektra poskytovaných zákroků a služeb včetně možnosti provádění větších výkonů v celkové anestezii a také personálním posílením našeho kolektivu jak novými lékaři , tak sestrami . 

Pějeme Vám klidné a spokojené Vánoce a do roku 2022 hlavně pevné zdraví , ale pokud už nás budete potřebovat , jsme tu a vždy připraveni Vám pomoci. Váš kolektiv Chirurgie JH a Axis Medical.